Čo prinesie rok 2012?

Rok 2012 je podľa čínskeho kalendára rokom Draka. A rok Draka je obdobie, ktoré veľmi výrazne pôsobí na všetky a všetko, aby to bez výnimky. Naše zmysly sa prebudia, dostaneme odvahu riskovať, slovám ako opatrnosť či obozretnosť sa budeme doslova vysmievať. Drak vás rozhodne nenechá zívať.

A aj my sa budeme riadiť rokom Draka.

Rozšírime našu ponuku o kozmetiku a hlavne o tie najlepšie kozmetické značky- najmä Vichy a La Roche-Posay. Túto kozmetiku ste si doteraz mohli kúpiť len v lekárňach, no čoskoro ju budeme mať aj my.

Ďalšia novinka bude možnosť platby kartou priamo na našich stránkach. Urýchli sa tým vaša objednávka a vám sa zvýši pohodlie.

Chystáme otvoriť ďalšie odberné miesta. Prvé budú Košice, kam si budete môcť pre objednávky už v priebehu mesiaca. Ďalšie miesta ako Nitra a Poprad pribudnú priebehom roka. Ďalšie miesta zatiaľ v pláne nemáme, ale nie je vylúčené, že nepribudnú.

A posledná vec čo máme pripravené sú zľavy, akcie, súťaže a malé darčeky. Tak nás pozorne sledujte na stránkach či na facebooku aby ste nič nepremeškali.

 

Novinky:

Vianočné parfumové sady naskladnené!

Práve sme naskladnili veľké množstvo výhodných parfumových sád, ktoré nájdete iba na našom obchode! ...

2.12.2015 16:23

Zľavy na email

Ak chcete dostávať pravidelne zľavy a novinky na email, prihláste sa zadarmo k odberu:

↑ nahoru